Duben 2018

 TĚLOCVIK VE ŠKOLE –  od 9,30 hodin každé úterý

 KERAMIKA –  9,30 hodin –

 Čtvrtek 19. 4.        od 9,30 hodin – STARÉ POHÁDKY ČESKÉ – ANEB – CO SI KAŠPÁREK Z JIRÁSKA ZAPAMATOVAL. Divadlo ve školce  – obě třídy

 Úterý  24. 4. – 10 hodin  divadlo PONEC  –  V rámci dubnového jazzového festivalu Mladí Ladí Jazz připravujeme další ročník Mladí Ladí Dětem renomovaným americkým klarinestistou Oranem Etkinem v doprovdu české kapely. Oran si na duben 2018 připravil zcela novou verzi svého projektu. Princip práce s dětmi je stejný  – jde o příběh, který je dětem interaktivně předáván skrze písně známých světových melodií. V předchozích třech letech měl projekt velký úspěch a jsem rádi, že v něm můžeme pokračovat. – Sovičky

Každý čtvrtek odpoledne – Dramaťák  – připravujeme představení ŠPALÍČEK s verši F. Hrubína. Postupně rozdám dětem některé texty k opakování. Choreografie představení už se zdárně rodí a je to naše společná práce.

Příspěvek byl publikován v rubrice Viničná 1/440. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.