Červen

1.6. od 9.30 hod. oslavujeme, sportujeme, hodujeme společně s dětmi ze ZŠ Štěpánská. Na hřišti školy.

4.6. se sejdeme u kostela Sv.Štěpána v 7.45 hod., v 8.00 hod. odjíždíme přistaveným autobusem do Šestajovic. Prosím, přiveďte svoje děti vybavené na výlet / batůžek, pití, ovoce…, svačinku dostanou a na oběd jsme doma /. Každý si vytvoří svoji čokoládu, takže mlsat bude co :-).

5.6. divadélko v MŠ Viničná “ Skřítek, který to nevzdal „. Svačinka v MŠ v 8.30 hod., v 9.00 hod. odcházíme.

21.6. Zahradní slavnost od 15.00 do 17.00 hod. na zahradě MŠ Viničná. Proběhne zde rozloučení s předškoláky. Můžete přispět na občerstvení dětí nápoji, ovocem i jinými dobrotami. Všichni jste vítáni.

Příspěvek byl publikován v rubrice Na Rybníčku 8/1482. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.