Září 2018

Seznamování dětí s prostředím MŠ, časovým rozvrhem dne, s vrstevníky, dospělými, s pravidly chování ve třídě, na hřišti. Poučení dětí o bezpečnosti pohybu ve škole, tělocvičně, venku.

St 5.9. tělocvična v ZŠ Štěpánská ( 9.55 – 10.40 hod. ).Dětem, prosím, připravte do sáčku, batůžku cvičky na přezutí, tepláky, triko. Umístit v šatně. Do tělocvičny budeme docházet každou 1. a 2. středu v měsíci.

Út 11.9. třídní schůzka v MŠ Na Rybníčku od 16.00 hod. pro zákonné zástupce dětí. Setkání s paní ředitelkou, paní psycholožkou Hradeckou, seznámení se Školním řádem, ŠVP atd.

St 12.9. tělocvična v ZŠ

St 26. 9. divadlo v MŠ Viničná v 9.30 hod., “ Pes a drak „.Z MŠ Na Rybníčku odcházíme v 9.00 hod., svačina posunuta na 8.30 hod.

Děti, prosím, přivádějte každý den ráno do 8.30 hod., dle Školního řádu !

Příspěvek byl publikován v rubrice Na Rybníčku 8/1482. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.