Adventní výlet vlakem na Karlštejn

do Muzea Betlémů Sovičky

V pondělí 10. 12. – sraz na Hlavním nádraží – uvnitř hned u vstupu od parku zvaného Sherwood – u knihkupectví na levém rohu – hala je velká!

Přijďte určitě do 7,45 hodin !

Vlak odjíždí v 8,16 hodin, na nikoho nemůžeme čekat a musíme koupit jízdenky.  Rodiče, můžete jet s námi. Jste vítáni!

Kdo nepojede, nemůže se přiřadit do první třídy, kapacita třídy nelze překročit.

Děti teple oblečte  –  šály, čepice rukavice, zateplené kalhoty a teplé pohodlné nepromokavé boty – raději ne sněhule!

Jdeme ze Zadní Třebáně pěšky asi 3,5  km  do Karlštejna lesem.

Dejte dětem do baťůžku dvě svačiny a pití, také kapesníky a malý obnos na suvenýry (50 – 100,-Kč- nakoupíme s dětmi).

Oběd je zajištěn v restauraci  U Adama – kuřecí řízek s bramborem a čaj. V Karlštejně si prohlédneme Muzeum betlémů, kde si děti vyrobí skleněnou ozdobu a podle času shlédneme i jiné pamětihodnosti, také půjdeme Dračí stezkou.

Domů odjíždíme z Karlštejna v 15,29 hodin a na Hlavním nádraží budeme v 16,12 hodin.

Děti si vyzvedněte v 16, 20 hodin na stejném místě, kde jste je předali. Nechoďte nám, prosím, naproti na nástupiště, děti k vám pak utíkají a je to nebezpečné!

Počasí nám bude určitě přát. Těšíme se,  že se výlet vydaří

Příspěvek byl publikován v rubrice Viničná 1/440. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.