BŘEZEN 2019

ŠKOLA V PŘÍRODĚ  3. 3.  – 8. 3. 2019

téma:  „KRÁLOVSTVÍ SNĚŽNÉ VÍLY“ –  NOVÉ HUTĚ NA ŠUMAVĚ –   PENZION  U ZPĚVÁKŮ  –  celkem jede 24 dětí a ředitelka Hana Tomášová, paní učitelka Tereza Hoštičková, pan učitel David Mička lyžujeme s instruktory – od pondělí do čtvrtka vždy od 14 hodin           zprávy a fotky budou na Facebooku – Mateřská škola, Praha 2, Viničná DIVADLO VE ŠKOLCE –  21.3. od 9 hodin – O Lesněnce                 TĚLOCVIK VE ŠKOLE  – 13. a 20. 3 -středa– s sebou cvičební úbor a cvičky                                                                                 KERAMIKA –                                                                                             Každou středu je Dramaťáček

Příspěvek byl publikován v rubrice Viničná 1/440. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.