Důležité upozornění

VÁŽENÍ RODIČE!

Vzhledem k vážné situaci a s přihlédnutím k narůstající nemocnosti zaměstnankyň a k vysokému  úbytku docházejících dětí, přesunujeme s platností od 16. 3. 2020 veškerý provoz Mateřské školy, Praha 2, Viničná 1 do pobočky TROJICKÁ 18, a to až do odvolání.

Provoz v této pobočce je od 7 do 17,30 hodin, školní řád  a pravidla omlouvání dětí jsou stejná, jako ve Viničné  a Na Rybníčku.

I nadále zůstává v platnosti náš požadavek, aby si rodiče, kteří zůstali doma se sourozenci ze základní školy, a také rodiče na mateřské nebo rodičovské dovolené,  ponechali děti docházející do naší mateřské školy v domácím prostředí.

Děti, které přijdou z Viničné a z Rybníčku, přineste  si všechny věci v baťůžku a podepsané.

Sledujte nadále web školy. Pokud bude jakákoli – doufáme,  že pozitivní změna, bude vše ihned vyvěšeno na webu školy.

13. 3. 2020                           Hana Tomášová, ředitelka školy

Příspěvek byl publikován v rubrice Viničná 1/440, Trojická 18/397, Na Rybníčku 8/1482. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.