Milé děti a rodiče

Protože ani vy, ani my se nemůžeme vídat, hrát si a pracovat spolu, tak jak jsme zvyklí, musíme překonat překážky a smutek a zkusit si spolu zase trochu hrát! Aspoň tak, jak nám to umožní elektronická cesta. Kterému z vás to mohou rodiče vytisknout, ten má výhodu. Tak si vezměte pastelky, nůžky, papír a hurá do toho! Už slyším váš zvonivý smích!

Budeme se snažit dávat sem na stránky každou chvíli něco nového, návody na hry a činnosti, které můžete s dětmi dělat doma. Zkusíme také těžší úkoly pro budoucí školáky – už máte nějakou ochutnávku, ale školák by měl zvládnout vše!

Příspěvek byl publikován v rubrice Viničná 1/440, Trojická 18/397, Na Rybníčku 8/1482, ÚKOLY. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.