Už brzy

Všichni naši milí!

Už nám to v pondělí začne!!!

Těšíme se na vás a nezapomeňte na čestné prohlášení. Před školkami dodržujte mezi sebou distanc a mějte trpělivost . Každého z vás bezkontaktně přeměříme a uvítáme vaše dítě. To si převezmeme po změření a už se o něj s láskou a úsměvem postaráme.

Roušky nosit už snad nebude vůbec třeba???, ale to nám poví vláda jistě včas! Stejně s sebou 2 zabalené přineste – to pro případ!

My se chránit budeme, abychom Vám vydržely zdravé a i naše rodiny, tak se nelekejte a děti na to připravte – budeme se štíty, ale moc nám sluší. Pokud by se situace jakkoli vyvinula nebo změnila, vždy Vás budeme informovat popravdě a pokud budeme moci, včas! Situace není zdaleka vyřešená, a proto Vás prosíme, abyste nás podporovali a chápali!

Děkujeme – Vaše paní učitelky a ředitelka!!!

Příspěvek byl publikován v rubrice Viničná 1/440, Trojická 18/397, Na Rybníčku 8/1482. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.