Pravidla prázdninového provozu

DODATEK KE ŠKOLNÍMU ŘÁDU

VSTUP DO BUDOVY NEBUDE RODIČŮM I NADÁLE UMOŽNĚN, SVÉ DÍTĚ PŘEDAJÍ U VCHODU PANÍ UČITELCE, KTERÁ PROVEDE ZDRAVOTNÍ FILTR – ZMĚŘÍ TEPLOTU.

Při vyzvedávání zazvoní na příslušnou třídu a dítě jim paní učitelka přivede ke vchodu.

PŘI PRVNÍM NÁSTUPU ODEVZDÁ KAŽDÝ RODIČ ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ K COVID-19, VZHLEDEM K TOMU, ŽE SE SEJDE VÍC DĚTÍ Z RŮZNÝCH MATEŘSKÝCH ŠKOL V JEDNÉ TŘÍDĚ.

PROVOZ ŠKOLY – OD 7 DO 17 HODIN

Příchod dětí  –  od 7 nejdéle do 8,25 hodin, pak se budova školy uzamyká

Odchod dětí – v poledne od 12,30 do 13 hodin

Odpoledne od 14, 45 do 16, 50 hodin

BUDOVA ŠKOLY SE UZAMYKÁ V 17 HODIN

Opakované pozdní příchody a odchody povedou k vyškrtnutí z docházky na prázdninový provoz.

VYBAVENÍ DÍTĚTE

Každé dítě bude mít své podepsané věci v podepsaném baťůžku, který si každý den přinese a odnese. Ve školce nic nebude zůstávat, pouze pyžamko a bačkory.

Do třídy:  tričko, kraťásky, bačkory, holčičky šatečky

Na zahradu: převlečení – děti nemohou být v tom, v čem jsou ve třídě

Podle počasí – pokrývku hlavy, brýle, krém

Na spaní: podepsané pyžamko – lehké

Děti ve druhé třídě nespí, pouze chvíli odpočívají – nepotřebují pyžamo

PROGRAM

Aktivity převážně na zahradě školy – posilování kompetencí dítěte v oblasti hrubé a jemné motoriky,

prostorového cítění, předmatematických a předčtenářských dovedností.

Děti budou pozorovat přírodu a hrát si v písku a s vodou. Posílí si sociální dovednosti v nové skupině.

V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEDÁVEJTE DÍTĚTI PLYŠÁKA ANI JINOU HRAČKU A JÍDLO DO BAŤŮŽKU.

Příspěvek byl publikován v rubrice Viničná 1/440, Trojická 18/397, Na Rybníčku 8/1482, ZÁPIS. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.