Září 2020

Dobrý den, letošní školní rok jsme, jak již všichni víte, zahájili poněkud neobvykle. Na třídní schůzce s paní ředitelkou jste byli seznámeni s Dodatkem ke školnímu řádu č.2, ze kterého vycházíme.

Program činností dětí je těmito vlivy také poznamenán, dočasně jsme se museli vzdát tělocviku v ZŠ, ale tělovýchovné chvilky zařazujeme denně.

V září se děti především adaptují, zvykají si na nové vrstevníky i dospělé.

Je kladen zásadní důraz na bezpečnost dětí ve škole i při pobytu venku.

Nenavštěvujeme dočasně ani keramickou dílnu, ale po dohodě s paní učitelkou M.Rivolovou jsme tvořili, v návaznosti na téma podzim, košíčky s ovocem přímo ve třídě. Děti byly moc šikovné.

10.9. navštívila naši MŠ MUDr. Hoňková, foniatr, protože nebyly přítomny všechny děti, depistáž doplní ještě v říjnovém termínu.

Cvičíme, tvoříme, zpíváme, tančíme, povídáme si a i přes omezení se snažíme naplňovat náš Školní vzdělávací program pro předškolní vzdělávání a usilujeme společně o příjemnou atmosféru ve školce.

24.9. je na programu divadlo v MŠ Viničná “ Ptačí cirkus „. Začátek je v 9.00 hod., z MŠ Na Rybníčku budeme odcházet v 8.30 a svačina se posouvá na 8.15 hod.

Příspěvek byl publikován v rubrice Na Rybníčku 8/1482. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.