Důležitá informace

Vážení rodiče, vzhledem k potvrzení pozitivity u naší paní školnice, očekávám, že epidemiologickým šetřením o významných rizikových kontaktech budete všichni uvrženi do karantény. V tuto chvíli je vše v rukách Hygienické stanice hl. m. Prahy a to, že je víkend, nám moc nenahrává. Proto prosím , ale vskutku jen prosím, abyste zvážili pondělní nástup do školky Na Rybníčku. Bylo by lepší zůstat do konečného rozhodnutí HSHMP doma. Sledujte zdravotní stav svůj i vašich dětí a v případě klinických obtíží, ihned telefonicky informujte lékaře nebo pediatra a sdělte mu, že dítě bylo v úzkém kontaktu s osobou, u které byla prokázána přítomnost SARS-CoV- 19.

Děkuji vám moc a naší Marcelce přeji lehký průběh a všem ostatním zdraví!

10. 10. 2020 Hana |Tomášová

Příspěvek byl publikován v rubrice Na Rybníčku 8/1482. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.