Informace pro Viničnou

Milí rodiče!

Vzhledem k tomu, že pracovnice HSHMP nejdříve uvalila dopoledne karanténu na Rybníček a vzápětí poslala do karantény i tři naše nepedagogické zaměstnankyně – dostávali jste někteří info, že máme od zítřka karanténu i u nás. Posléze mi v odpoledních hodinách volala tatáž pracovnice , že se zmýlila a že se musí čekat ještě na jeden výsledek testu a že tedy ty mé tři kolegyně nyní nemají být v karanténě, ale možná, že už zase zítra budou.

Takže odvolávám, co jsem slíbila a slibuji…. Zkrátka – zítra jedeme normálně i s vařením. Kdyby se nedej bože stalo, že bude HSHMP karanténa opět uvalena, tak už není, kdo by vařil, ale pokusím se zachovat vám školku aspoň v omezené míře – na dopoledne s vámi přinesenou svačinou.

Držme si palce! Hana Tomášová

Příspěvek byl publikován v rubrice Viničná 1/440. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.