Informace o provozu

Vážení a milí rodiče!

Vzhledem k současnému stavu, který je nepříznivý pro nás všechny jsme nuceni z provozních a organizačních důvodů přesunut provoz z Rybníčku na Viničnou, a to do té doby, než se vrátí moje všechny kolegyně z pracovní neschopnosti. Karanténa ve Viničné končí ve čtvrtek 22. 10. 2020 a od pátku je provoz i s vařením obnoven. Protože však Na Rybníčku zůstává i nadále paní učitelka sama a paní kuchařka není, je nutné přejít k tomuto opatření. Provoz bude tedy pro pobočku Na Rybníčku převeden do Viničné od pátku 23. 10 . 2020 a po celý, státním svátkem přerušený, příští týden. Provozní doba je od 7 – 17 hodin. Organizace je stejná jako Na Rybníčku. Baťůžek a vše podepsané. Děti z Rybníčku, které nemají test , mohou přijít až v pondělí 26. 10. 2020 . Ráda bych řekla něco hodně pozitivního – tak nebyly zaplať Pán Bůh žádné komplikace a na vaše děti se moc těšíme. Ale přiveďte jen ty naprosto zdravé – bez rýmy!!!!!

Příspěvek byl publikován v rubrice Viničná 1/440, Na Rybníčku 8/1482. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.