Změny v plánu školy

Vážení přátelé. Nemám vám co psát do měsíčních přehledů plánovaných akcí. Všechny plány nám zastavila CORONA! Plánovaná divadelní představení ve školce i mimo ni se ruší a musím zrušit bohužel i 9. adventní výlet na Karlštejn. Muzeum je zavřené a hospůdka U krále Jiřího, kde vždy obědváme, taky.

Také musím zrušit Šumavskou školu v přírodě s lyžařským výcvikem od 24. 1. 2020. Z Viničné i z Trojické se přihlásilo minimum dětí, které by nesly náklady i na případné storno poplatky, a to nejde. S majiteli penzionu Martou a Karlem jsem domluvená, že pokud by situace a vláda dovolily výjezdy na přelomu jara a léta – to je na konci května či začátkem června – jeli bychom!!!

Na závěr přece mám pozitivní zprávy: 1. 12. ozdobíme tradiční stromeček na náměstí Míru a 17. 12. od 16,30 zazpíváme se všemi dětmi z Viničné koledy na dolní terase školky. Protože do kostela ani do školky nemůžeme, budeme vám ladit vánoční náladu pod širým nebem!

Přejme si všichni hodně zdraví!

Příspěvek byl publikován v rubrice Viničná 1/440, Trojická 18/397. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.