Karanténa

Vážení rodiče, přátelé!

Je nám moc líto, ale vzhledem k výskytu pozitivity na Covid – 19 u dítěte z pobočky Na Rybníčku vyhlásila HSHNP karanténu v trvání 10 dnů pro děti, které byly 14. 12. 2020 nebo 15. 12. 2020 ve školce Na Rybníčku přítomny. Karanténa tedy končí 25. 12. 2020. Všechny děti musí absolvovat povinně test. Kdo prodělal Covid – 19 v posledních třech měsících, na testy nemusí. Pokud se u vašeho dítěte prokáže pozitivita na Covid – 19, nahlaste to prosím e-mailem ředitelce školy.

Pokud budete negativní, což předpokládáme všichni, přeji vám krásné a ničím nekomplikované Vánoce a pokud budete pozitivní, tak vám přeji bezpříznakový průběh . Nám všem přeji v roce 2021 už jen samé dobré zprávy!

Hana Tomášová

Příspěvek byl publikován v rubrice Na Rybníčku 8/1482. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.