Milí rodiče

Na základě jednoho dotazu o konzultaci bych vám ráda sdělila, že nebudu zřizovat nástěnku na dveřích školky , a to z jednoho prostého důvodu. Vím ze zkušeností, že ani nástěnku ve školce, když jste tam mohli před covidem vejít, většina rodičů nečetla. Jednoznačně nejschůdnější se vždy ukázaly osobní informace z očí do očí nebo na webu. Tak u toho zůstaneme. A vždy je nejlepší se zeptat přímo. Pokud bude PES, tak stejně nebudou žádné mimoškolní akce. To, co se děje ve školce denně, je to, že pracujeme jako vždy a vzděláváme, až se z nás kouří. Prosím vás, věřte nám o trochu víc, než v poslední době projevují někteří z vás. My se fakt snažíme, aby se našich dětí nedotkla ta hnusná doba. Tak prosím i za svoje mladé kolegy, aby se v nadšení pro pedagogickou práci v budoucnu negativně nedotkla jich.

Díky. Vaše říďa.

Příspěvek byl publikován v rubrice Viničná 1/440. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.