Uzavření školky trvá

Vážení rodiče! Karanténa byla prodloužena do 1. 3. 2021 rozhodnutím HSHMP. Zároveň, po dohodě se zřizovatelem, musím oznámit, že uzavření školy potrvá nejméně do 5. 3.2021, vzhledem k tomu, že drtivá většina pedagogů onemocněla Corona virem a v současné době je v pracovní neschopnosti a nelze tedy zajistit řádný provoz školy.

Bohužel je zcela zřejmé, že šíření viru mezi předškolními dětmi má vysoce vzrůstající tendenci. Prosíme vás tedy, abyste zejména v této nelehké době sledovali zdravotní stav svých dětí a s ohledem na ostatní dbali i na nařízení a doporučení MZČR.

Bylo by tedy dobře před návratem dítěte, které bylo testováno pozitivně opakovat test. Pedagožky mají doporučení se také testovat před návratem mezi děti a kolegyně a všechny jsou rozhodnuty na kontrolní test zajít.

Zároveň bychom vás chtěly s kolegyněmi požádat, aby ti rodiče, kteří mají možnost děti v březnu do mateřské školy nedávat, aby zvážili tuto možnost. Klesla by početnost dětské skupiny a tím i možnost přenosu nákazy.

Děkujeme vám.

Držím palce všem nemocným a přeji lehký průběh!

Příspěvek byl publikován v rubrice Trojická 18/397. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.