Vážení a milí rodiče!

Vzhledem k faktu, že se víc jak měsíc neuvidíme s vámi, ale hlavně s dětmi, budeme uskutečňovat distanční vzdělávání. Na webové stránky budeme vkládat pracovní listy, náměty k činnosti, zkusíme        i krátké vstupy. Náměty k činnostem a hrám jsou určeny všem dětem a vždy bude napsáno, pro jakou věkovou skupinu je ten který úkol vhodný. Víme, že ne všude, kde budete trávit tento nelehký čas, máte internet, takže neočekávám, že budete posílat výsledky mailem zpět. Povinní předškoláci mohou výsledky přinést s sebou do školky, až se otevře a uspořádáme si společnou výstavu a hodnocení.

Využijte čas a s dětmi si ho užijte, povídejte si, čtěte, zpívejte – doma se to smí – a hlavně neklesejte na mysli. Pro děti je tato nesrozumitelná doba velikou zátěží a právě náruč mámy a táty je veliký pomocník, jak ji zvládnout.  

Dospělým ze školky, kteří jsou nemocní, držte, prosím,  palce, ať se uzdraví               a nám, kteří jsme zatím bez pozitivity, držte palce, ať se hladce naočkujeme! Mělo by to být brzy!

Měsíc je dlouhá doba, ale věřím, že nám rychle uteče a budeme zase spolu! Vím, že mluvím i za všechny své kolegyně.

Technické informace – odpočet školného, a potvrzení o zavření školky budeme řešit s novou paní hospodářkou v co nejkratším čase! Informace vám napíšu .

Buďte na sebe opatrní a mějte krásné dny!!! Všechny vás zdravím a přeji vám hodně zdraví!!!

Hana Tomášová

Příspěvek byl publikován v rubrice Viničná 1/440, Trojická 18/397, Na Rybníčku 8/1482. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.