Hrozba

Vážení rodiče, jistě už víte ze zpráv z médií, že zítra, to je v pátek, vyhrožuje někdo útokem na mateřskou školu v ČR. Útočník nespecifikoval, na kterou. Ve vztahu k této situaci nepanikaříme, školky jsou zabezpečené proti vstupu třetích osob, a to i vzhledem ke covidní době. Přijala jsem zvýšená bezpečnostní opatření a moje paní učitelky jsou se situací seznámeny. Vás prosím, abyste se nezdržovali v blízkosti školy delší dobu, pozorovali neobvyklé situace, neobvyklé chování cizích osob, tašky, igelitky, krabice v bezprostřední blízkosti vchodu. Okamžitě volejte PČR.

Děkuji a budeme věřit, že je to planý poplach.

Hana Tomášová, ředitelka školy

Příspěvek byl publikován v rubrice Viničná 1/440, Trojická 18/397, Na Rybníčku 8/1482. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.