Focení dětí

Milí rodiče,

vzhledem k situaci, která panuje v naší vlasti a nikdo soudný nemohl objektivně nic plánovat, protože nevěděl, zda se nezmění ministr, který vše odvolá a slíbí něco jiného, neobjednávala jsem focení dětí. Vaše přání ale, vše posunula. Nedbám už na stranu a vládu a jednám pro vás a pro děti. Jenomže takové rozhodnutí jsem neučinila jediná a už asi pozdě. Všichni fotografové jsou zahrnuti prací. Nezoufejme. Sehnala jsem kameramana a fotografa mezinárodního renomé, a ten nás vyfotí 18. 6. 2021 v 9,15 na naší zahradě. Vybíráme 100,- Kč a za to budou 2 větší než pohlednicové fotky – jedna společná se třídou a všemi pedagogy a Věruškou a druhá fotka je postava dítěte. Kdo bude mít zájem dá 150,-Kč a bude mít navíc ještě jednu fotku celé školky s obsahem všech dětí a hlavně dospělých, kteří vaše děti milují!!!! Říďa Hana T.

Příspěvek byl publikován v rubrice Viničná 1/440. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.