Zahradní slavnost

Milí rodiče a děti!

Na oslavu konce školního roku jsme měli tradici pořádat Zahradní slavnost s rautem, který přichystají rodiče a s bezva programem, který zajistí a uskuteční děti a učitelky. A hlavně vždy pasujeme předškoláky na školáky a pošleme je do školy. Jenomže Corona. Tento rok nás hodně skříp! Ale my se nedáme a nacvičujeme pro vás. Pošleme školáky do školy a máme jedinou prosbu – na každé dítě nejvíc 3 dospělé do zahrady. Nic nenoste – žádné jídlo, jen můžete přinést pití – kelímky zajistíme. Myslím pití pro děti, ale dospělí můžou též. Jste zváni na čtvrtek 24. 6. 2021 na 16 hodinu do Apolinářské zahrady, kde se sejdeme všichni – Kuřátka a Sovičky a zazpíváme vám. Potom se děti, které nejdou do školy, vrhnou ke svým rodičům, ale jen Kuřátka. Sovičky mladší pomůžou svým učitelkám s pasováním svých starších kolegů ze Soviček na školáky. A pak si všichni zazpíváme nejkrásnější píseň – hymnu. A budeme si přát zdraví a štěstí. A půjdeme pak domů s přáním všeho nej a nej pro vás všechny, kteří jste s námi sdíleli nelehké dva školní roky. A budeme si přát krásné prázdniny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A aby už bylo dobře!!!!!!!!!!!!!!!! Vaše Hana T.

Příspěvek byl publikován v rubrice Viničná 1/440. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.