Školní rok 2021 – 2022 začínáme!!!

Vážení rodiče a milé děti!

Už se Vás nemůžeme dočkat, a proto jsou přípravy v plném proudu. Rodiče, ještě jste si všichni nedoplnili údaje v aplikaci Twigsee, prosím dokončete vše a nahrajte dokumenty – hlavně foto dítěte. Pokud nemá vaše dítě domácí přezdívku, nepište tam nic. Pokud napíšete nemá – přiřadí se to jako přezdívka. Děti už jsou v aplikaci rozřazené do tříd a v této chvíli se to již z apky dozvíte. Září budeme vnímat jako zkušební provoz s aplikací a budeme tedy vyžadovat, abyste děti omlouvali i v aplikaci, ale i standardním způsobem. Učíte se to vy i my. A v říjnu už omlouvání naostro, jen prostřednictvím aplikace. Informace, komunikace vůči rodičům i fotky taky!

Rodiče nových dětí obdrží originál Rozhodnutí o přijetí a podepíší námi vygenerovaný originální Evidenční list.

V budově Viničná se vracíme k předávání dítěte rodičem učitelce do třídy. Kdo nemá čipovou kartu pro odemčení vchodu, vyzvedne si ji od ředitelky. Dveře se vám otevřou od 7 – 8,30, potom od 12,30 do 13 a poté od 14, 30 do 17.

Také v budově Trojická se vrátíme ke stejnému způsobu předávání a vyzvedávání dítěte, informace a karty obdržíte od vedoucí učitelky paní Radky Tiché.

V obou budovách budou rodiče trávit co nejkratší dobu, budou mít respirátor, vydesinfikují si ruce a obují vlastní návleky – nebudou chodit bosi!!! Dále je nutno dodržovat rozestupy a dbát na malý počet lidí v prostoru šatny! Díky!

Dětem můžete v šatně ponechávat pouze náhradní oblečení v igelitovém sáčku. Ostatní oblečení , prosíme, denně odnášejte! Je to kvůli úklidu šaten a desinfekci prostor nezbytně nutné! Nezapomeňte vše podepsat!!!!

Bohužel vzhledem k minimálnímu prostoru v budově Na Rybníčku není možno do chodby vstupovat a děti budete předávat paní učitelce zatím stále ve dveřích, jako minulý rok. Moc vám děkujeme za pochopení.

Výše školného se snížila na 900,- Kč za měsíc a platí se pololetně – tj. za září až leden a únor až červen, vždy 4.500,-Kč. Pokyny obdržíte mailem od paní hospodářky.

Poplatek za stravu se zvýšil o 5,- Kč na den na 40,-Kč a pro děti starší 6 let 43,-Kč. Nezapomeňte se přihlásit ke stravování – informace je v rubrice Kuchyň.

Věříme, že nám doba dovolí všechna dílčí omezení postupně odbourat, plánujeme opět normální školní rok. Držme si palce!

Divadlo ve školce chceme mít, po umělci budeme vyžadovat test nebo certifikát o očkování.

Termín školy v přírodě s lyžařským výcvikem je od neděle 23. 1. 2022 do pátku 28. 1. 2022 v Nových Hutích na Šumavě v penzionu U Zpěváků.

Na kulturu, dárky a výlety vybíráme 1.000,- Kč na rok za dítě , pokyny k platbě opět obdržíte mailem.

Děkujeme, že nám budete pomáhat přejít rychle k normální době. Buďte na sebe opatrní a navzájem ohleduplní!

Zejména v této době budeme i nadále důsledně přistupovat k posouzení zdravotního stavu dítěte, tak jak je uvedeno ve školním řádu i v dodatku. Dítě s příznaky respirační nemoci do školy nepřijmeme. Do školy patří jen zdravé děti.

Měsíční plány budou součástí informací, které budou na webu i v aplikaci vždy v předstihu.

Užijte si bez nás poslední dny prázdnin, my se na Vás ještě víc připravíme a budeme se na vás těšit a 1. 9. v 7 hodin začínáme!

Za všechny Hana Tomášová, ředitelka

Příspěvek byl publikován v rubrice Viničná 1/440, Trojická 18/397, Na Rybníčku 8/1482, ZÁPIS. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.