Praha – výlet na půl dne

Milí rodiče, ve středu 15. 9. půjdeme se Sovičkami na půldenní výlet s tématem – Praha zlatá, stověžatá. Máme v plánu jet tramvají na Hradčany, a tam poznávat historii a architektonické skvosty. Sraz ve školce je nejdéle v 8 hodin ráno. Dětem dejte malý baťůžek pouze s pitím a s kapesníkem a rouškou. Svačinu bereme s sebou ze školky, v Jelením příkopu dáme piknik a nakročíme k poznávání historie našeho města. Desinfekci na ručky máme, ne žíravou, ale decentní. Můžete dát i svou do baťůžku. Jedeme Hanky a Věruška. Aničce budeme držet palce na přijímací zkoušky!!!!

Dále budeme plánovat aktivity tak, abychom si co nejvíc užili výletů, než přijde období…..

Na konci září máme divadlo ve školce. Čtěte i nástěnky a zprávy v Twigsee. Ten, kdo nemá ještě přístup, urychleně napíše správnou e-mailovou adresu v šatně, abychom mohli poslat přesné údaje provozovatelům aplikace a už konečně vyřešit přístupy!

Díky a myslete na naše zdraví! Rýmu a kašel nechte vyležet doma a přijďte zdraví.

Ještě jednou díky za Vaše děti – letos jsou super , jako vždy!!!!!

Vaše říďa

Příspěvek byl publikován v rubrice Viničná 1/440. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.