Zápis na školní rok 2022 – 2023

zápis bude probíhat 4. – 5. 5. 2022 v budově Viničná 1 – v ředitelně školy, vždy od 13 do 16,45 hodin.

K zápisu se musí zákonný zástupce dítěte dostavit osobně.

Doklady přinesete s sebou – 1.rodný list dítěte, 2.občanský průkaz zákonného zástupce nebo doklad o povolení k pobytu delším než 4 měsíce

K zápisu přinesete listiny řádně vyplněné:

  1. Žádost o přijetí dítěte,
  2. potvrzení lékaře o zdravotním stavu dítěte a řádném očkování

Listiny potřebné k zápisu vygenerujete pomocí aplikace TWIGSEE – link pro další školní rok bude přístupný o 10. 4. 2022 – po vyplnění žádosti, obdržíte potvrzení e-mailem, nadále vyplníte všechny další údaje, nahrajete dokumenty a dokončíte odesláním! Tyto vytištěné, vyplněné , podepsané a lékařem potvrzené dokumenty přinesete společně s doklady totožnosti k zápisu! Evidenční list dítěte při zápisu vytiskneme ve škole a vy jej podepíšete.

Přeji vám krásné jaro! Hana Tomášová, ředitelka školyPříspěvek byl publikován v rubrice ZÁPIS. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.