Prázdninový provoz – informace

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ MŠ VINIČNÁ 1

Provoz je od 7 do 17 hodin v Trojické 18 od 25. 7. 2022 do 5. 8. 2022

Budova školy se otvírá  v 7 hodin, uzamyká se v 17 hodin.

Příchod dětí od 7 do 8,15 hodin

Vyzvedávání po obědě od 12, 15 do 12, 45 hodin.

Odpolední vyzvedávání od 14, 45 do 16, 55 hodin.

V jiné časy je budova školy uzamčena a není možno si dítě vyzvednout nebo přivést.

Děti je nutné předat i vyzvednout osobně, protože paní učitelky většinu dětí neznají.

Vybavení

Převlečení do třídy, na zahradu, náhradní prádlo a ponožky. Pokud chcete, aby vaše dítě spalo po obědě, dejte paní učitelce v příslušné třídě podepsané letní pyžamko.

Dětem dejte všechny podepsané věci do baťůžku, podepište i bačkůrky. Děti budou umístěny do 4 tříd podle kmenových školek, aby se znaly.

V šatnách budou vyvěšeny seznamy přijatých dětí a umístění do tříd a přidělená značka.

Rozmístění dětí orientačně

1. třída Berušky – Viničná

2. třída Myšky – Slovenská,  Na Zbořenci, Trojlístek

3. třída Žabky – Na Děkance, Španělská, Na Smetance

4. třída Motýlci – Na Smetance, Slovenská, Šumavská, Čtyřlístek

Omluvy dětí

Děti je třeba omluvit do 7,50 telefonicky v ten den nebo den předem osobně učitelce ve třídě, do které dítě chodí. Není možno omlouvat dítě v jiných třídách, protože většinu dětí paní učitelky neznají. Dítě lze omluvit také na emailu školy: mstrojicka@seznam.cz, ale pouze den předem. V ten den, kdy dítě chybí mailem omluvit nelze.

Neomluvenému dítěti je počítáno stravné.

Stravování

Pokud dítě trpí intolerancí na potravinu, je třeba tuto skutečnost oznámit v příslušné třídě paní učitelce hned první den nástupu na prázdninový provoz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Viničná 1/440, Trojická 18/397, Na Rybníčku 8/1482, ZÁPIS. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.